Praktika socialinių tinklų agentūroje INSTAKADEMIJA - instakademija

Praktika socialinių tinklų agentūroje INSTAKADEMIJA

Labas! ? Džiaugiamės, kad domiesi praktika socialinių tinklų agentūroje INSTAKADEMIJA. ?

Prieš pradedant pildyti mūsų anketą, norėtume leisti tau geriau susipažinti su mumis. Iš praktikos svarbu pasiimti kuo daugiau, tad būk įsitikinęs, jog mes esame tikrai tinkama vieta TAU. ?

„Instakademija“ ir TU

  • Nedidelė, tačiau ambicinga socialinių tinklų agentūra. ?
  • Įsikūrę patogioje miesto vietoje – Kauno centre – V. Putvinskio gatvėje. ?
  • Komandos nariai turi patirties dirbdami tiek su didžiausiais, skirtingas verslo sritis atstovaujančiais prekės ženklais Lietuvoje, tiek su pasaulyje puikiai pažįstamais projektais. ?
  • Tau suteiksime galimybę iš arti susipažinti su pagrindiniais komunikacijos įrankiais skirtinguose socialiniuose tinkluose. Taip pat – sužinoti, ką daryti, kad vartotojai LIKE spaustų kuo dažniau. ?
  • Galėsi laisvai derinti studijas ir praktiką mūsų agentūroje. ⌚
  • Planuojame ilgalaikę komandos plėtrą. Dėl šios priežasties, susipažinimui norėtume skirti 3 mėnesius. Po praktikos laikotarpio tiek TU, tiek mes būtumėme tikri ar galime tapti vieninga ir stipria komanda. Tapęs mūsų nuolatiniu nariu, galėtum pasigirti lanksčiomis darbo sąlygomis, leidžiančiomis mokslus suderinti su tobulėjimą ir tavo profesinį augimą skatinančiu darbu.

Mes turime patirties dirbant su

Note: Carousel will only load on frontend.

Registracija

Viską perskaitei, neatsibodo ir toliau nori užpildyti mūsų praktikos formą? ?

Puiku! Nenorime tavęs apsunkinti motyvacinio laiško rašymu, tad parengėme tau trumpą anketą. ✔ Belieka atsakyti į keletą mus dominančių klausimų, kurie mums leis geriau pažinti TAVE. ?

Registracijos forma