Paslaugos - socialinių tinklų administravimas - instakademija

Paslaugos

Socialinių tinklų administravimas

Strategijos kūrimas
Turinio kūrimas
Turinio administravimas
Reklamos kampanijų administravimas

Socialinių tinklų administravimas. Socialiniai tinklai jau tapo neatsiejama daugelio vartotojų kasdienybės dalis. Dėl šios priežasties reprezentatyvi Jūsų prekės ženklo socialinių tinklų išvaizda, taip pat svarbu, kaip ir tvarkinga Jūsų parduotuvė, ofisas ar kita Jus pristatanti erdvė. ?

Vividfish.co.uk atlikto tyrimo metu net 75% vartotojų nurodė, kad susipažinimas su įmonės socialiniais tinklais daro įtaką jų pirkimo sprendimui1. Tai yra negailestinga statistika, kuri gali nulemti prastėjančius pardavimus bei prarastą pranašumą prieš konkurentus. Žvelgiant iš covid-19 situacijos, socialinių tinklų komunikacija yra būtina.


Straipsnių rengimas

Tekstai svetainei
Pranešimai spaudai
Kiti įtraukiantys tekstai

Straipsnių rengimas. Patys ilgą laiką vedę įvairaus pobūdžio tinklaraščius, įvertiname koks svarbus Jūsų prekės ženklui yra straipsnių rengimas. Šios priemonės dėka Jūs galite suteikti papildomos vertės savo potencialiam pirkėjui, parodyti savo ekspertines žinias bei paruošus straipsnius laikantis svarbiausių SEO taisyklių, galite sėkmingai kilti organinėje Google paieškoje.

Kviečiame susipažinti plačiau apie tinklaraščio svarbą Jūsų bendroje socialinių tinklų komunikacijoje.


Kitos paslaugos

Naujienlaiškiai
Video turinys
Fotografija
Influencerių kampanijos
Patirtis viešųjų ryšių srityje

Kitos paslaugos. Klientus visuomet skatiname naudoti kuo daugiau įvairių komunikacinių priemonių. Dėka patirties kitose veiklose galime suteikti žymiai platesnį spektrą paslaugų. Esame įgudę kaip gerinti Jūsų pardavimus ruošiant naujienlaiškių kampanijas, kuriame video turinį, fotografuojame renginius, produktus, esame pasitelkę įvairius influencerius mūsų klientų komunikacijai bei dirbdami prie didelių projektų užsiimame komunikacija su visuomenės informavimo priemonėmis, reklamos gamintojais ir t.t.

Daugiau pamatykite:


Mes turime patirties dirbant su

Note: Carousel will only load on frontend.


Nuo 2017-ųjų metų paslaugas teikianti „Instakademija“ pagrindinį dėmesį skiria Jūsų įvaizdžio kūrimui bei pardavimų skatinimui skaitmeninėje erdvėje. ? Pirminė paslauga – socialinių tinklų administravimas. Į šią sritį pakliuvome neatsitiktinai ir puikiai žinome, kaip kurti komunikaciją skatinančią Jūsų prekės ženklo augimą, matomumą bei pajamas. ?

Tiesa, kaip galite matyti iš mūsų projektų portfeliuko, esant klientų poreikiams, turime pakankamai patirties ir galimybių patenkinti žymiai platesnius Jūsų komunikacijos poreikius. ?

Naudoti šaltiniai

  1. vividfish.co.uk (2017). 75% of customers say they use social media as part of the buying process. vividfish.co.uk https://www.vividfish.co.uk/blog/75-of-customers-say-they-use-social-media-as-part-of-the-buying-process