Straipsnių rengimas - instakademija

Straipsnių rengimas

Straipsnių rengimas – viena pagrindinių INSTAKADEMIJA teikiamų paslaugų, kurioje turime sukaupę didelę patirtį – tiek rašant skirtingomis temomis, tiek pritaikant tekstus skirtingiems kanalams bei žiniasklaidos priemonėms. 💪 Rengiame:

  • Pranešimus spaudai;
  • Interviu pobūdžio straipsnius;
  • SEO straipsnius svetainėms, padedantys pakilti Google paieškoje (pamatykite pasiektus rezultatus);
  • Produktų aprašymus;
  • Kt.

Teikiame straipsnių platinimo, inicijavimo ir kitas su tekstų rengimu susijusias paslaugas.

Kainodara 💰

Straipsnio (-ių) kaina priklauso Jūsų poreikių:

  • Teksto apimties;
  • Projekto apimties (tekstų kiekio);
  • Projekto pobūdžio (interviu; paprastas straipsnis; aprašas);
  • Minimali teksto kaina: 100 Eur.

Pabendraukime 💌

Arba skambinkite ☎️

+37061120192

Straipsnių pavyzdžiai 👇🏻

SEO straipsnių rezultatai ✅

Norint pasiekti gerus SEO rezultatus, būtinas nuoseklus ir ilgalaikis darbas, kuriant didelį kiekį pridėtinę vertę vartotojui suteikiančio turinio.

Įranga restoranams

Visus straipsnius, galite rasti Įranga restoranams tinklaraštyje. Su šiuo projektu pradėjome dirbti nuo 0, kuomet Google paieškoje nebuvo nei vieno šios įmonės rezultato. Dėka keturis metus trukusio nuoseklaus darbo, šiuo metu Įranga restoranams yra turbūt geriausias organinės paieškos pozicijas turinti įmonė savo rinkoje.

Įranga restoranams yra 1-2 vietoje pagal šiuos ir kitus raktažodžius: Įranga restoranams; Restoranų įranga; Konvekcinės krosnys; Baro reikmenys; Marmitai; Baro šaldytuvai; Daržovių apdirbimo įranga; Virtuvės įrangos nuoma; Picerijų įranga; Indų plovimo įranga; Smulki gamybinė įranga; Savitarnos linijos įranga; Ingredientų vitrinos; Nerūdijančio plieno korpuso šaldytuvai; Baro inventorius.

Fingerprint

Su šia įmonė dirbome trumpiau, tačiau ir per šį laiką pasiekėme naudą davusių rezultatų, štai keli raktažodžių pokyčiai.

RaktažodisPrieš pradedant dirbtiDabartinė situacija
Aukštos kokybės lipdukai2 puslapis, 5 vieta1 puslapis, 1 vieta
Ekonominiai lipdukai Nėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 1 vieta
Perforuoti lipdukai2 puslapis, 10 vieta1 puslapis, 1 vieta
Reklaminiai tentai kauneNėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 2 vieta
Mesh tentasNėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 2 vieta
roll up tentai2 puslapis, 7 vieta1 puslapis, 1 vieta
pop up tentai2 puslapis, 3 vieta1 puslapis, 1 vieta
plakatai kauneNėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 1 vieta
spauda ant pvc plastiko2 puslapis, 5 vieta1 puslapis, 1 vieta
spauda kauneNėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 4 vieta
spauda ant backlightNėra pirmuose 3 puslapiuose1 puslapis, 2 vieta

Straipsnių rengimas – kokia jų nauda? 🤔

Norint pasiekti didesnį internetinės svetainės matomumą arba norint tinkamai pristatyti savo paslaugą, svarbu sukurti kokybiškus ir tinkamai optimizuotus tekstus. Straipsnių rengimas yra svarbus žingsnis siekiant pritraukti klientus ir/ar pagerinti tinklalapio pozicijas paieškos sistemoje.

Taip pat, kviečiame skaityti daugiau apie tai, kodėl tinklaraštis yra puiki priemonė skatinti pardavimus.

SEO straipsniai

SEO straipsniai yra skirti pagerinti tinklalapio pozicijas paieškos sistemose. Šis proceso rezultatai atkeliauja po kelių mėnesių, o eiga apima raktinių žodžių tyrimą ir strateginį jų panaudojimą straipsnyje. Raktiniai žodžiai yra terminai ar frazės, kurias žmonės įveda paieškos laukelyje, ieškodami tam tikros informacijos. Kvalifikuotas SEO rašytojas gali sukurti straipsnius, kuriuose raktiniai žodžiai yra optimaliai įterpti, padedant tinklalapiui pasiekti gerus organinės paieškos rezultatus.

PR (viešųjų ryšių) straipsniai

Užkabinantys ir įtraukiantys PR straipsniai gali pritraukti didesnį skaitytojų dėmesį ir skatinti juos atlikti norimas veiksmus, pvz., užsiprenumeruoti naujienlaiškį arba įsigyti produktą. Be to, svarbu užtikrinti, kad straipsniai būtų rašomi kokybiškai ir kurtų vertę lankytojams. Tai reiškia, kad tekstai turi būti informatyvūs ir įdomūs.

Tekstų rengimas yra kūrybinis procesas, kurio metu straipsnio autorius kuria unikalų ir prasmingą turinį. Siekdami pasiekti geriausius rezultatus, atsižvelgiame į tikslinės auditorijos poreikius ir interesus. Užtikriname, kad straipsniai būtų struktūruoti ir lengvai skaitomi.

Straipsnių rengimas yra svarbus verslo ir internetinio turinio elementas, kuris gali padėti pasiekti didesnį dėmesį ir pagerinti tinklalapio ar paslaugos matomumą.